Budete rekonstruovat dům v Praze? Víme, kde si pronajmout lešení i shozy na suť

Pro rekonstrukci nebo stavbu nové nemovitosti se každoročně rozhodne mnoho z nás. Ke stavbě pak neodmyslitelně patří lešení. Je nutností při hrubě stavbě, ale také při řešení fasády. Někdy si lešení půjčujeme i tehdy, když chceme opravit okapy. Ať už vás čeká práce na starém domě či stavíte nový, lešení vám ráda pronajme společnost HAP SERVIS s.r.o. z Prahy.

Lešení, které vám bude vyhovovat

Společnost si zakládá na tom, aby byli její zákazníci spokojeni. Je na trhu již od roku 2006 a jistě i díky jejímu správnému přístupu se jí v oboru daří. Zaměřuje se na pronájem lešení, montáže a prodej lešení po celé ČR.

Potěší vás jistě příznivé ceny i bohatou nabídku, která zahrnuje pojízdné hliníkové lešení, hliníkové žebříky, stavební shozy na suť, stavební nářadí a mnohé jiné zboží.

Co se týče lešení, vybrat si můžete jak fasádní lešení, tak hliníkové lešení. Fasádní lešení je rámové lešení od firmy SCAFOM typu Termosprzet. Je určeno k zateplování budov, omítání zdí, malování zdí, mytí oken, čištění a antikorozní ochraně ocelových konstrukcí, renovacím, konzervování a dekoraci fasád, zednickým pracím na budovách a stavbách, pro montáž průmyslových zařízení. Max. výška lešení je 60 m, délka je libovolná.

Hliníkové lešení je pojízdné v podobě hliníkové věže od holandského výrobce Custers Hydraulica B.V. Jedná se o věže patřící k absolutní špičce v kategorii profesionálního lešení. Vyniká stabilitou, funkční jednoduchostí, variabilitou i vynikajícím řemeslným zpracováním. Boční rámy jsou vyráběny ve dvou základních šířkách, a to 0,7 m a 1,3 m. V případě potřeby je možná omezená kombinace. Základní délka podlahy je 2,5 m. Např. u věže rozměru základny 1,3 x 2,5 m je max. pracovní výška 20 m.

Kompletní informace najdete na internetových stránkách hapservis.cz. Podívejte se a vyberte si lešení, nářadí nebo shozy na suť dle svých potřeb.

Nejnovější články

Další články autora