Hledáte spolehlivou firmu z Benešova, která vám postaví RD či průmyslovou halu?

Pokud se rozhodneme pro stavbu nemovitosti, kterou nebudeme stavět svépomocí, je nutné najít stavební společnost zaměřenou na výstavbu nemovitostí. Ideální je, když má letité zkušenosti právě s výstavbou druhu nemovitosti, o kterou nám jde a má dostatečné reference. Právě takovou je společnost Stavební firma Dráb a spol. s.r.o. z Benešova.

Výstavba rodinných domů i jiných nemovitostí

Firma se zaměřuje na výstavbu rodinných domů, průmyslových hal, objektů občanské vybavenosti a jejich kompletní rekonstrukce. Stejně tak můžete poptávat zemní práce, demolice objektů, zateplování fasád, výstavbu kanalizačních a vodovodních řádů a mnohé jiné.

Kupříkladu stavba bytových a rodinných domů vám umožní přenést do reality sny o vašem rodinném domě s tarasu přesně tak, jak jste si celý život přáli. Napovědět o odbornosti i kvalitě prací a výsledcích vám může bohatá fotogalerie, kterou najdete na stránkách společnosti.

Průmyslové objekty a haly

I pokud vás zajímá stavba průmyslových objektů, budete jistě spokojeni. Ať už jde o velký objekt, nebo menší výrobní halu či např. sklad materiálu, společnost pro vás ráda a za použití nejlepších technologií ráda postaví přesně takovou nemovitost, jakou potřebujete.

Podílela se např. na stavbě Autosalonu Brejla – Vestec, dále pracovala pro spol. Uniko Vlašim, v huti František – Sázava atd. Jde o různorodé typy staveb, můžete si být jisti bohatými zkušenostmi, které jsou denně převáděny do praxe. I v případě, že potřebujete kolem velkého areálu zhotovit oplocení, můžete jej tady poptávat.

Stavba objektů občanské vybavenosti, vodohospodářské stavby, informace k přípravě staveb, k dopravě a mechanizaci, to vše najdete na sfd-bn.cz nebo na nespor@sfd-bn.cz. Pokud využijete služeb této zkušené firmy, budete jistě spokojeni, jako mnozí jiní zákazníci.

Nejnovější články

Další články autora