Potřebujete standardní krabice nebo obal pro váš výrobek na míru?

Pokud alespoň tu a tam nakupujete v internetových obchodech, možná už se vám několikrát stalo, že jste byli mile překvapeni, jak důmyslně přišel balík zabalen. Obal, který je pevný, spolehlivý, ochrání zboží při standardním převozu tak, aby se dostalo k zákazníkovi v pořádku je pro výrobce a prodejce nutností. Kde vás čeká optimalizace obalů a logistiky, k vaší plné spokojenosti?

Obaly plně dle vašich potřeb

Společnost MN – kartonáž, s.r.o., o které tady mluvíme, pravidelně sleduje nejnovější trendy ve výrobě a logistice procesů. Umí tak zákazníkům navrhnout řešení, které bude v nejvyšší možné míře vyhovovat všem potřebám a představám.

Jestli si nejste jisti, jaký typ obalu zvolit pro váš výrobek tak, aby byl zabalen kvalitně, ale zároveň jste za balení neutratili majlant, můžete se s důvěrou obrátit na tuto společnost zabývající se výrobou kartonáže a obalů.

Výroba kartonáže a obalů je názorně předvedena v katalogu FEFCO, kde najdete nepoužívanější základní typy kartotážních výrobků. Podle technologie výroby a konstrukčních podrobností jsou obaly rozděleny do osmi skupin. Můžete volit např. průmyslové krabice klopné a víkové, lepené, výsek, třívrstvou lepenku, pětivrstvou lepenku a mikrovlnu.

Tvarový výsek představuje výrobu obalů tvarovým vysekáváním na míru vašemu zboží. Společnost má k dispozici technologii pro výrobu tvarových výseků, jež dovoluje rychlou a kvalitní produkci tohoto typu kartonáže. Volit můžete třívrstvou nebo pětivrstvou lepenku a mikrovlnu.

Také vám zde krabice potisknout, budete-li si přát. Jde o jednobarvený potisk – flexotisk. Jeho hlavní předností je vysoká rychlost potisku a příznivá cena. Na váš obal může být natištěno logo firmy, jednoduché nápisy nebo motiv, který potřebujete.

Více informací najdete na mnkartonaz.cz.

Nejnovější články

Další články autora