Budete stavět nebo rekonstruovat? Nechte si vypracovat dokonalý projekt

Projektová dokumentace je nedílnou součástí všech staveb, které uvádí zákon. I v případě rekonstrukce většího rázu se bez projektové dokumentace neobejdeme. Pokud právě teď hledáte spolehlivého a kvalitního projektanta, můžete se obrátit na pana Martina Bauše. Tento erudovaný projektant působí ve Středočeském kraji, zvláště pak v lokalitách Kladno, Praha západ, Slaný, Mělník, Litoměřice, Louny, Rakovník, Beroun a Křivoklát.

Proč právě pan Bauš?

O tom, že má pan Martin Bauš mnoho zkušeností, které jsou pro mnoho stavebníků důležité, není pochyb. Projektování pozemních staveb se věnuje již od roku 2008 a dnes pracuje jako samostatný projektant. Jeho doménou jsou převážně novostavby rodinných domů a stavební úpravy stávajících domů. Pan Bauš má také nahodilé zkušenosti s výrobními objekty, sportovišti nebo občanskými stavbami. Má za sebou mnoho realizací, jež projektuje přímo pro stavebníky nebo projekční kanceláře.

Poptávat můžete komplexní servis, projektová dokumentace obnáší také zajištění všech subdodávek, radonový průzkum, geologický a hydrogeologický posudek pro založení stavby a návrh zásaku dešťových vod, stanovisek, souhlasů majitelů pozemků sousedících, ale také vyřízení stavebního povolení, pokud není dohoda jiná. Pan Bauš nevykonává technický dozor investora.

Poptávat je možné i pomoc, pokud vám jde o projekty jako pasportu stavby, skutečnému provedení stavby pro dodatečné stavební povolení, projektu pro odstranění stavby, parkovací přístřešky, pergoly a další. Je možné připravit i výkresy pro rekonstrukci bytového jádra, rekonstrukci podkroví pro vestavbu. Také vám pan Bauš vypracuje projekt pro osazení typového domu do pozemku včetně všech náležitostí.

Návrhy projektů od Martina Bauše jistě vyhoví vašim představám i přáním. Více informací najdete na projekty-baus.cz.

Nejnovější články

Další články autora